Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Dziewoklucz - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Chodzież

Chodzież(Dziewoklucz + 14 km)

535 000 zł166,30 m² 3 217,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 153.4 m , położony w malowniczej miejscowości Cisze, zaledwie 9 km od Chodzieży. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 600 zł48,10 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym , komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie. ani podatku pcc! blok Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł41,27 m² 5 210 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,27m2 w Kamienicy nad Jeziorem. Rogoźno. Centrum Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na poddaszu, z ogródkiem na działce, z wyjściem nad jezioro, z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipa

Lipa(Dziewoklucz + 25 km)

100 000 zł1 028 m² 97,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nie możesz znaleźć idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Nie martw się - właśnie je znalazłeś. Przed Tobą 13 wyjątkowych działek budowlanych położonych w miejscowości Lipa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 308 zł36,26 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż W margoninie Nowe Mieszkania w Margoninie - Stan Deweloperski! Szukasz nowego mieszkania w spokojnej i malowniczej okolicy? To idealna oferta dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Chodzież

Chodzież(Dziewoklucz + 14 km)

830 000 zł180 m² 4 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny W chodzieży Prezentujemy na sprzedaż budynek piętrowy w zabudowie szeregowej, w całości podpiwniczony. Budynek z roku 1995 wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica(Dziewoklucz + 18 km)

535 000 zł166,30 m² 3 217,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza, bliskość natury, czyste powietrze, duża działka, po częściowym remoncie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 400 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks 5 wyjątkowych działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Krzewina, gmina Kaczory. To idealne miejsce na realizację Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł68,80 m² 3 590,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z piwnicą, ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym i garażem w Smogulcu Mieszkanie o pow. 68,8, składa się z: salonu 19m 2 - w cenie zostaje kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana W wyszynkach (gm. Budzyń) Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Wyszynkach, gm. Budzyń. Działka kształtem zbliżona do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dziewoklucz

Dziewoklucz,wielkopolskie

79 500 zł44 m² 1 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 43,5 m2, w miejscowości Dziewoklucz, gmina Budzyń (obejrzyj film z prezentacji mieszkania) - Kuchnia (kuchenka gazowa - butla) - Przedpokój - 2 pokoje - Łazienka (ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziewoklucz

Dziewoklucz,wielkopolskie

150 000 zł200 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 584 m²

dom wolnostojący z oborą i domkiem gospodarczym oraz ziemianka.ogrodzenie sitkowe częściowe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij